Loading...
Veoma je zdravo kada se neko bavi sportom. Nema nista bolje od vezbanja. To je odlicno za nase telo i za nas um. Brze rastemo, bolje mislimo, lepse spavamo. lpak, nije lako trenirati. s (esto imas upalu misica i sve te boli. A mazes i da se povredis. Trener ti daje uputstva, govori ti sta smes i ne smes da rad is, ali se nezgode desavaju. Mozes da padnes, slomis ruku iii nogu, udaris glavu. 10 Nije isto sa svim sportovima. Kada se bavis sahom, na primer, onda nemas problema sa povredama. A kada se bavis sportom gde se mnogo trci, skace iii bori, onda moze biti ozbiljnih povreda. Obicno mi mama govori: ,,Pazi da ne padnes!" 1s Ja joj onda dam savet:,,Pazi i ti, mama:' | Quizalize